Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Katowice
    (40-001)

Praca na stanowisku Specjalista ds.inwestycji w nieruchomości

Katowice

, tanieinwestowanie

Specjalista ds.inwestycji w nieruchomości
Katowice

Opis stanowiska

Jesteśmy nowo powstałą spółką inwestycyjną w branży nieruchomości. Mamy 9 lat doświadczenia na rynku. Zajmujemy się inwestowaniem w nieruchomości mieszkaniowe oraz prowadzimy szereg usług dla inwestorów zewnętrznych – zakupy nieruchomości pod inwestycje, remonty,kredyty.

Do Twoich zadań będzie należeć:
- Wyszukiwanie ciekawych okazji rynkowych dla naszych wspólników oraz dla inwestorów chcących inwestować długoterminowo i krótkoterminowo
- Weryfikacja inwestycji pod kątem ekonomicznym, technicznym i prawnym
- Przesyłanie raportów z analizowanych nieruchomości
- Współpraca z inwestorami w kierunku rozwoju ich biznesów
- Nadzór nad remontem kupowanych mieszkań
- Monitorowanie rynku w celu wyszukiwania najlepszych okazji na rynku pierwotnym i wtórnym

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
- Minimum dwuletniego doświadczenia na rynku nieruchomości (mile widziane doświadczenie np. we własnych zakupach mieszkań pod inwestycje lub u pośrednika nieruchomości)
- Mile widziane doświadczenie w remontach i wyposażaniu mieszkań
- Prowadzenia działalności gospodarczej lub gotowości do jej założenia (przez okres próbny umowa o dzieło)
- Otwartości i komunikatywności
- Dojrzałości i samodzielności w rozwiązywaniu problemów
- Skrupulatności i przywiązywania uwagi do szczegółów
- Dyspozycyjności wymaganej przy poszukiwaniu mieszkań do zakupu
- Przedsiębiorczości
- Znajomość obsługi pakietu Office – tworzenie raportów i analiz wg.wzorów

Oferujemy

- Wynagrodzenie prowizyjne za każde mieszkanie kupione dla wspólników lub inwestorów
- Dodatkowe wynagrodzenia – nadzór nad remontem, kredyty, pozyskanie nowego klienta
- Możliwość zostania jednym z głównych współpracowników i posiadanie realnego wpływu na rozwój firmy a z czasem zostanie wspólnikiem
- Udział w ciekawych i wymagających projektach mieszkaniowych
- Uczestnictwo w szkoleniach u największych i najbardziej znanych praktyków inwestowania