Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Katowice
    (40-001)

Praca na stanowisku ASYSTENTKA

Katowice

, Oiloperator Spółka z o.o.

ASYSTENTKA
Katowice

Opis stanowiska

Spółka zatrudni na stanowisko:
ASYSTENTKA PREZESA

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
Miejsce pracy/Region: Śląsk

Opis stanowiska:
•Poszukujemy Asystentki Prezesa, osoby energicznej, kreatywnej, odpowiedzialnej, o wysokiej kulturze osobistej.

Osoba na wymienionym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
• organizacyjne wsparcie pracy Prezesa,
• aktywne uczestnictwo w bieżących projektach biznesowych.

Wymagania

•wykształcenie średnie lub wyższe,
•komunikatywna znajomość języka angielskiego i niemieckiego
•co najmniej roczne doświadczenie pracy w biznesie,
•wysoka kultura osobista,
•łatwość nawiązywania kontaktów,
•samodzielność, inicjatywa w działaniu,
•umiejętności organizacyjne,
•dyspozycyjność, gotowość do częstych wyjazdów służbowych (teren Europy),
•dobra znajomość obsługi komputera,
• prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie w CV: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie, administrowanie i archiwizowanie moich danych osobowych w celu realizacji procesu rekrutacji i selekcji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)".