Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Hrubieszów
    (22-500)

Praca na stanowisku PRACA W PRZETWÓRSTWIE MIĘSNYM

Hrubieszów

, SFS POLAND

PRACA W PRZETWÓRSTWIE MIĘSNYM
Hrubieszów

Opis stanowiska

„SFS Poland” działa przy międzynarodowych projektach w sektorze technicznym i przemyśle przetwarzającym surowce mięsne. Działamy w takich krajach jak: Holandia, Belgia, Niemcy, Polska.

Pracowałeś na poniższym stanowisku:

Pracownik Produkcji, Pakowacz, Zaopatrzenie linii
Rzeźnik wieprzowiny – wycinanie serc i ozorów
Rzeźnik kierownik produkcji
Operator wózka widłowego/ Magazynier
Doświadczonych rzeźników – Ubojowiec- ubój wieprz
Pakowanie i etykietowanie produktów mięsnych
Rzeźnik wieprzowy / wykrawacz szynek i łopatek

Wymagania

-Doświadczenie w powyższych zawodach(udokumentowane)
-Tężyzna fizyczna
-Zapał do pracy
-Książeczka zdrowia
-Prawo jazdy kat.B(preferowane osoby z własnym autem)
-Mile widziana znajomość j.angielskiego

Oferujemy

-Atrakcyjne wynagrodzenie konkurencyjne
-W pełni wyposażone mieszkanie na koszt firmy
-Umowę o pracę
-Pracę długoterminową
-Opiekę koordynatora