Branża

  • Ubezpieczenia

Oczekiwane wykształcenie

  • Średnie

Lokalizacje

  • Warszawa (Wola)
    (01-194)

Forma zatrudnienia

  • inne

Praca na stanowisku Przedstawiciel ING.

Warszawa (Wola)

, ING USŁUGI FINANSOWE S.A.

Opis działalności firmy

ING Życie to wyborowa, sprawdzona załoga: należymy do międzynarodowej, obecnej w 18 krajach na całym świecie, Grupy NN - firmy z niemal 170-letnią histor w Polsce działamy od 1994 r. i należymy do czołówki firm ubezpieczeniowych ubezpieczamy życie już ponad 600 000 Polaków wiemy jak sprostać oczekiwaniom Klientów - co potwierdza: - czterokrotna nagroda w rankingu Gazety Bankowej za obsługę najwyższej jakości - tytuł Trusted Brand - tytuł Turbina Polskiej Gospodarki za najlepszy produkt Małe i Średnie Przedsiębiorstwa 2013r.

Przedstawiciel ING.

Opis stanowiska

Jesteśmy jedną z największych instytucji finansowych w Polsce i na Świecie.

Aktualnie do naszego oddziału w Warszawie szukamy wartościowych osób, które chciałyby dołączyć do naszej firmy na stanowisko Przedstawiciela.

Jak każda praca Przedstawiciela również i nasza wiąże się z kontaktem z drugim człowiekiem, doradzaniem mu a następnie sprzedażą produktów. W tym wypadku mówimy o produktach finansowych takich jak: produkty bankowe, inwestycyjne, ubezpieczeniowe i emerytalne.

Wymagania

Szukamy odważnych osób, które są pracowite, zmotywowane oraz cechują się wysoką etyką. Dodatkowo musisz mieć minimum średnie wykształcenie.
Jeśli masz doświadczenie w sprzedaży, obsłudze klienta, prowadzeniu rozmów biznesowych - będzie to Twoim atutem.

Oferujemy

• trzymiesięczny okres próbny po którym będziesz mógł zdecydować co dalej,
• dofinansowanie do zakupu laptopa,
• profesjonalne szkolenie przygotowujące do pracy – 30 dni szkoleniowych,
• wynagrodzenie za czas poświęcony na szkolenie,
• wsparcie dedykowanego Managera ds. Wdrożeń,
• nowe standardy sprzedaży dające bardzo duże szanse na osiągnięcie sukcesów sprzedażowych.

Spotkajmy się i zadecydujmy wspólnie czy ta oferta spełni Twoje oczekiwania.

Wyślij nam swoje CV !

Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.97 Dz. U. 133 Poz. 883)".