Branża

  • Inżynieria / Technika

Lokalizacje

  • Oświęcim
    (32-600)

Praca na stanowisku Elektryk

Oświęcim

, Chemorozruch

Elektryk
Oświęcim

Opis stanowiska

Jesteśmy firmą realizującą przedsięwzięcia w sektorach energetyki, chemii
i petrochemii. Zajmujemy się wytwarzaniem, montażem, remontem, modernizacją i serwisem maszyn i urządzeń technologicznych, rurociągów i instalacji przemysłowych oraz zaawansowanych i wysoko przetworzonych elementów konstrukcji stalowych.

Zakres obowiązków:
 konserwacja mechanizmów i instalacji elektrycznych suwnic (pomiary),
 naprawa instalacji elektrycznych zasilających maszyny i urządzenia oraz oświetlenie
 pomiary skuteczności ochrony p. porażeniowej,
 naprawa i okresowe badania elektronarzędzi,
 naprawa i pomiary instalacji odgromowych.

Wymagania

Do współpracy zapraszamy Kandydatów, którzy spełniają następujące wymagania:

 doświadczenie na stanowisku elektromontera min. 3 lata,
 wykształcenie średnie techniczne,
 dobra znajomość dokumentacji technicznej,
 uprawnienia UDT do konserwacji urządzeń transportu bliskiego minimum kat. E I oraz kat. M III dla wciągników, wciągarek, suwnic,
 uprawnienia Stowarzyszenia Elektryków Polskich dozorowe oraz eksploatacyjne Grupa 1 do 1 kV oraz zakres kontrolno pomiarowy: uprawnienia do wykonywania pomiarów środków ochrony od porażeń w instalacjach elektrycznych do 0,4 kV oraz uziemień w instalacjach odgromowych,
 dyspozycyjność,
 umiejętność pracy w zespole,
 sumienność i dokładność w wykonywaniu zadań,

Oferujemy

Na ofertach prosimy o zamieszczenie klauzuli: “Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 nr 101 poz. 926 z późn. zm.), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów związanych z procesem rekrutacji realizowanych przez Przedsiębiorstwo Remontów i Modernizacji „CHEMOROZRUCH” Sp. z o.o .z siedzibą w Oświęcimiu”

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.