Branża

  • Hotelarstwo / Gastronomia / Turystyka

Lokalizacje

  • Trzebinia
    (32-540)

Praca na stanowisku Kucharz

Trzebinia

, Rezydencja Pod Zegarem

Kucharz
Trzebinia

Opis stanowiska

Sporządzanie potraw dla klientów zgodnie z przyjętymi przepisami kulinarnymi przygotowywanie stanowiska pracy zgodnie z wymogami sanitarno-higienicznymi prawidłowe przechowywanie artykułów spożywczych i produktów kulinarnych.

Wymagania

- Doświadczenie jako kucharz lub odpowiednie wykształcenie (gastronomia min.1 rok)
- Wysoka kultura osobista
- Umiejętność pracy w ekipie jak i samodzielnie
- Pasja do gotowania
- Bardzo dobra organizacja pracy własnej i zespołu
- Zaangażowanie i wysoki poziom motywacji do pracy
- Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji
- Dbałość o szczegóły i higienę pracy
- Aktualna książeczka sanitarna

Oferujemy

stabilną pracę w młodym zespole,
możliwość zdobycia nowych kwalifikacji zawodowych,
przyjazną atmosferę w pracy

CV ze zdjęciem prosimy przesłać za pośrednictwem portalu w tytule e-mail proszę wpisać: KUCHARZ.
Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".