Branża

  • Zdrowie/uroda/rekreacja

Lokalizacje

  • Zgierz
    (76-220)

Praca na stanowisku Fryzjerka/Stylistka

Zgierz

, Salon Perle

Fryzjerka/Stylistka
Zgierz

Opis stanowiska

Zatrudnię samodzielną fryzjerkę/stylistkę z minimum rocznym doświadczeniem do nowo powstającego studia urody w centrum Zgierza.

Wymagania

- doświadczenie na podobnym stanowisku (minimum 1 rok),

- umiejętność wykonywania cięć, stylizacji włosów, farbowania

- inne umiejętności będą dodatkowym atutem (keratynowe prostowanie, regeneracja włosów itd),

- wysoka kultura osobista,

- dyspozycyjność,

- samodzielność w pracy i jej organizacji

Oferujemy

- zatrudnię na umowę o pracę po okresie próbnym,

- atrakcyjne warunki finansowe adekwatne do posiadanych umiejętności (podstawa+prowizja),

- praca na nowym sprzęcie,

- miła atmosfera

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV (referencje, portfolio mile widziane).