Branża

  • Praca Fizyczna

Oczekiwane wykształcenie

  • Zasadnicze zawodowe

Lokalizacje

  • Cała Polska
  • Szczecin
    (70-001)

Praca na stanowisku lakiernik samochodowy

lakiernik samochodowy
Cała Polska

Opis stanowiska

praca lakiernika w warsztacie samochodowym na terenie Niemiec.

Wymagania

  • wykształcenie kierunkowe
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • dobry stan zdrowia
  • doświadczenie w zawodzie
  • czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • legalne zatrudnienie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • umowa o pracę na czas nieokreślony
  • pomoc w znalezieniu zakwaterowania
  • możliwość wypracowania nadgodzin
  • pakiet socjalny