Branża

  • Budownictwo

Lokalizacje

  • Poznań
    (60-942)

Praca na stanowisku BRUKARZ

Poznań

, PB Kadry Sp. zo.o.

BRUKARZ
Poznań

Opis stanowiska

Firma PB KADRY Sp. z o.o. dla swojego Klienta poszukuje osoby na stanowisko:
BRUKARZ

Miejsce pracy: POZNAŃ

Zadania:

-Prace brukarskie, drogowe, ogólnobudowlane

Wymagania

-Doświadczenie w pracy jako brukarz
-Samodzielne wykonywanie powierzonych zadań (układanie kostki brukowej i inne prace z tym związane)
- Punktualność
- Mile widziane uprawnienia na zagęszczarkę oraz obsługa piłą

Oferujemy

-Umowę cywilnoprawną
-Odprowadzanie składek do ZUS
-Atrakcyjne wynagrodzenie
-Terminowe wypłaty realizowane raz w miesiącu

W CV prosimy o dodanie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych, w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, z późn. zm.). Dane te będą przetwarzane przez PB KADRY Sp. z o.o. w celu realizacji procesu rekrutacji oraz w celu zawarcia i wykonania umowy zlecenia/umowy o pracę.”

Aplikacje nie zawierające powyższej klauzuli nie będą brane pod uwagę w procesie rekrutacji.