Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Toruń
    (22-171)

Praca na stanowisku KIEROWNIK WARSZTATU AUTOBUSÓW

Toruń

, Arriva Sp. z o.o.

KIEROWNIK WARSZTATU AUTOBUSÓW
Toruń

Opis stanowiska

Arriva sp. z. o.o (dawna Veolia Transport) wiodący operator na europejskim rynku usług transportowych, zatrudniający ponad 56 000 pracowników i prowadzący działalność w 15 krajach Europy
poszukuje kandydata na stanowisko:

siedziba firmy: Toruń

Zakres obowiązków:
- koordynowaniem i nadzorowanie prac, prowadzonych na terenie warsztatu mechanicznego,
- organizowanie i kontrolowanie prac podległego personelu pracowników warsztatu,
- dba o utrzymanie wewnętrznych norm i procedur, mających zmaksymalizować wydajność, prowadzonych w obrębie warsztatu działań,
- zapewnienie bezpieczeństwa wszystkich pracownikom, zaangażowanym w bieżące funkcjonowanie warsztatu,
- odpowiedzialność za terminowe przeprowadzanie badań technicznych sprzętu, wykorzystywanego na terenie warsztatu, jego okresowe naprawy i przechowywanie dokumentacji technicznej tychże urządzeń.

Wymagania

- wykształcenie min. średnie,
- znajomość różnych technologii motoryzacyjnych,
- znajomość obsługi komputera,
- solidność i przedsiębiorczość,
- komunikatywność

Oferujemy

- umowę o pracę,
- ciekawą i stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku polskim i międzynarodowym,
- odpowiednie wynagrodzenie,
- ciekawą, pełną wyzwań pracę,
- w pełni wyposażony warsztat,
- możliwość rozwoju zawodowego