Branża

  • Handel / Sprzedaż

Lokalizacje

  • Poznań
    (60-942)

Praca na stanowisku Przedstawiciel handlowy

Poznań

, Melle sp. z o.o.

Przedstawiciel handlowy
Poznań

Opis stanowiska

JEŚLI CHCESZ DOŁĄCZYĆ DO ZWYCIĘSKIEGO ZESPOŁU, A PRACA HANDLOWCA
TO TWÓJ ŻYWIOŁ – TO OGŁOSZENIE JEST WŁAŚNIE DLA CIEBIE

Melle Sp. z o.o.

wiodący producent chemii motoryzacyjnej, którego misją jest dostarczenie świetnych produktów i najlepszej obsługi - poszukuje osób nie bojących się wyzwań i ukierunkowanych na zwyciężanie. Jeśli jesteś taką osobą, a Twoim celem jest sukces – mamy dla Ciebie stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Poszukujemy pełnych zapału i entuzjazmu kandydatek i kandydatów z Poznania i okolic

Wymagania

- entuzjazm, uważamy, że pracę handlowca trzeba lubić, by dobrze ją wykonywać
- praca w większości czasu w „terenie”
- realizacja założonych planów sprzedażowych
- umiejętność nadążania za otaczającym światem i zmianami na rynku
- kultura osobista,
- zdolność samodzielnego krytycznego myślenia i własne zdanie,
- systematyczność, cierpliwość, konsekwencja w działaniu, chęć uczenia się,
- prawo jazdy kategorii B, własny samochód, własna działalność gospodarcza

Oferujemy

- pracę w firmie z wizją i jasno wytyczonym kierunkiem rozwoju, realizowanym skutecznie od ponad 20 lat
- atrakcyjne zarobki adekwatne do efektów pracy
- bardzo konkurencyjną i elastyczną ofertę dla potencjalnych klientów
- wyłączność na obsługę klientów w regionie,
- udział w rozwoju kanału dystrybucji
- zaawansowane narzędzia do organizacji pracy i pozyskiwania klientów
- możliwość rozwoju zawodowego i poszerzania horyzontów

Prosimy o dołączenie klauzuli:
„Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) informujemy, iż administratorem danych osobowych udostępnionych przez Panią/ Pana dobrowolnie w celu przeprowadzenia rekrutacji jest Melle Sp. z o. o., z siedzibą w w Starym Stawie 9, 63-400 Ostrów Wielkopolski . Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu oraz poprawiania swoich danych osobowych. Informujemy, iż dane osobowe mogą być udostępniane podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa.”