Branża

  • Handel / Sprzedaż

Lokalizacje

  • Września
    (09-204)

Praca na stanowisku Sprzedawca w branży narzędziowej

Września

, BIMEX SJ

Sprzedawca w branży narzędziowej
Września

Opis stanowiska

Zakres obowiązków-
-bezpośrednia obsługa klienta indywidualnego oraz zakładów produkcyjnych i usługowych
-sprzedaż towarów, kompletacja zamówień, wystawianie dokumentów sprzedażowych i magazynowych
- obsługa komputera (system cdn xl do przyuczenia), drukarki fiskalnej,
- dbanie o ekspozycje towarów
-przestrzeganie zasad bhp

Wymagania

-wykształcenie techniczne
-dobra znajomość branży narzędziowej , technicznej ( elementy złączne, narzędzia ręczne, elektronarzędzia, spawalnictwo, chemia budowlana, bhp…)
-doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 2 lata
-prawo jazdy kat.B

Dodatkowe atuty
-łatwość nawiązywanie kontaktu z klientem
-umiejętność pracy w zespole
-otwartość, komunikatywność, dokładność
-wysoka kultura osobista
- mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności ( opcja)

Oferujemy

- po okresie próbnym zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
-rozwój zawodowy poprzez uczestnictwo w szkoleniach
-możliwość awansów wewnętrznych
-dostęp do wiedzy technicznej i branżowej
-pracę w młodym i dynamicznym zespole
-praca jednozmianowa
-motywacyjny system wynagrodzeń ( podstawa+ premia)