Branża

  • Marketing / Public Relations

Oczekiwane wykształcenie

  • Magister

Lokalizacje

  • Kraków
    (30-093)

Praca na stanowisku Product Marketing Manager

Product Marketing Manager
Kraków

Opis stanowiska

  • Wypracowanie i wdrożenie strategii marketingowo handlowej dla produktów
  • Wsparcie merytoryczne grupy przedstawicieli farmaceutycznych w zakresie poszczególnych
    grup produktowych
  • Planowanie i odpowiedzialność za realizację budżetu marketingowego
  • Wizyty w aptekach wraz z przedstawicielami firmy
  • Prowadzenie szkoleń związanych z daną grupą produktów
  • Współpraca i kontakty z liderami opinii
  • Udział w targach i konferencjach
  • Bieżące monitorowanie uzyskiwanych efektów oraz monitorowanie strategii konkurencji
  • Bieżące śledzenie rynku farmaceutycznego pod kątem nowości i światowych doniesień

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne, medyczne, farmaceutyczne lub pokrewne
  • Doświadczenie w pracy w dziale marketingu lub rozwoju biznesu firmy farmaceutycznej
  • Znajomość prawa farmaceutycznego będzie dodatkowym atutem
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Zdolności analityczne
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Biegłej znajomości MS Office
  • Znajomość specjalistycznych baz danych (w tym DataView, IMS, Datamonitor, PharmaExpert itp.) będzie dodatkowym atutem
  • Proaktywna komunikacja

Oferujemy

  • Dołączenie do zespołu ekspertów odpowiedzialnych za wyznaczanie kierunków rozwoju nowoczesnej, polskiej, dynamicznej i innowacyjnej firmy o wymiarze międzynarodowym
  • Konkurencyjne i motywujące wynagrodzenie
  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego
  • Niezbędne narzędzia pracy