Branża

  • Handel / Sprzedaż

Oczekiwane wykształcenie

  • Średnie

Lokalizacje

  • Cała Polska
  • Warszawa (Śródmieście)
    (00-100)

Forma zatrudnienia

  • umowa zlecenie / o dzieło

Praca na stanowisku Przedstawiciel Handlowy

Opis działalności firmy

Brytyjska Firma.
- Organizacja Eventów - Hostessy - Tajemniczy Klient - Merchandising - Projekty filmowe - Obozy sportowe

Przedstawiciel Handlowy
Cała Polska

Opis stanowiska

  • realizacja zadań związanych z budowaniem bazy nowych Klientów oraz ich aktywnym pozyskiwaniem
  • realizacja spotkań
  • raportowanie wyników pracy

Wymagania

  • komunikatywność
  • wysoka kultura osobista
  • zdolność zarządzania
  • mile widziane doświadczenie w koordynacji
  • nastawienie na sukces
  • doskonała organizacja pracy własnej

Oferujemy

  • umowa o dzieło
  • atrakcyjne zarobki (wysoka prowizja)
  • możliwość awansu
  • elastyczne godziny pracy,

Aplikację należy przesyłać z dopiskiem:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami."