Branża

  • Bankowość / Księgowość

Lokalizacje

  • Gdynia
    (80-801)

Praca na stanowisku Księgowa/-wy

Gdynia

, Personia

Księgowa/-wy
Gdynia

Opis stanowiska

Personia jest firmą rekrutacyjno-szkoleniową, działającą na rynku od 2008 roku. Naszą domeną są rekrutacje prowadzone dla naszych Klientów z różnych branż. Specjalizujemy się w procesach rekrutacyjnych, prowadzonych także w formie Direct&Executive Search. Ponadto szkolimy w zakresie profesjonalnej obsługi Klienta, technik sprzedaży, rozwoju kompetencji menedżerskich i osobistych.
Obecnie dla naszego Klienta, firmy zajmującej się zarządzaniem nieruchomościami, poszukujemy osoby na stanowisko:
Księgowa
Miejsce pracy: Gdynia
Nr ref.: 63/2015
Cel stanowiska: Obsługa księgowa wspólnot mieszkaniowych.

Obowiązki:
• Prowadzenie obsługi księgowej wspólnot mieszkaniowych
• Regulowanie płatności
• Sporządzanie rozliczeń mediów dla właścicieli lokali
• Prowadzenie sprawozdawczości i korespondencji z właścicielami, instytucjami oraz Urzędami Skarbowymi i ZUS
• Kontrolowanie stanu zadłużenia właścicieli wobec wspólnot, wystawianie wezwań dla dłużników oraz przygotowywanie dokumentów do postępowań windykacyjnych
• Sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych oraz bilansów finansowych dla obsługiwanych wspólnot
• Udział w zebraniach rocznych wspólnot
• Bieżące uaktualnianie e-kartoteki programu Mieszczanin w zakresie obsługiwanych wspólnot

Wymagania

• Minimum średnie wykształcenie
• Znajomość Ustawy o rachunkowości, Ustawy o własności lokali i obowiązujących przepisów
• Doświadczenie w rozliczaniu mediów
• Dobra znajomość obsługi programu Mieszczanin – warunek konieczny
• Mile widziana znajomość programów: Płatnik, Buchalter, JZK, Pakiet MS Office
• Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
• Sumienność, umiejętność organizacji i samokontroli własnej pracy

Oferujemy

• Pracę na samodzielnym stanowisku
• Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
• Grupowe ubezpieczenie zdrowotne
• Niezbędne narzędzia pracy
• Pracę w przyjaznej atmosferze

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie swojego CV wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych, podając w tytule maila nazwę stanowiska i nr ref. Zastrzegamy sobie prawo do przedstawienia również innej oferty niż w ogłoszeniu, a Państwa dane osobowe w celach wyłącznie rekrutacyjnych mogą być przedstawiane pracodawcom.
Numer referencyjny: 63/2015