Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Poznań
    (60-942)

Praca na stanowisku Administrator

Poznań

, Adecco Poland Sp. z o.o.

Administrator
Poznań

Opis stanowiska

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5600 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

ADMINISTRATOR
Miejsce pracy: Poznań

Obowiązki:
• Udział w procesie zatrudniania pracowników;
• Rozliczanie czasu pracy grupy 250-300 pracowników (praca z wewnętrznym systemem płacowym);
• Sporządzanie zaświadczeń dla pracowników;
• Prowadzenie ewidencji zwolnień lekarskich;
• Kontakt z pracownikami tymczasowymi;
• Tworzenie akt osobowych;
• Dbanie o dokumentację pracowniczą.

Wymagania

• Wykształcenie średnie lub wyższe;
• Minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku administratora lub podobnym;
• Znajomość zagadnień HR, przepisów prawa pracy i ZUS;
• Umiejętność pracy pod presją czasu;
• Dobra znajomość obsługi komputera (MS Windows, MS Office) oraz urządzeń biurowych;
• Dobra organizacja pracy własnej.

Oferujemy

• Szkolenie wdrażające;
• Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
• Możliwość rozwoju osobistego;
• Umowę o pracę tymczasową;
• Możliwość długotrwałej współpracy;
• Pracę w młodym i dynamicznym zespole.