Branża

  • Bankowość / Księgowość

Lokalizacje

  • Kraków
    (30-093)

Praca na stanowisku Niezależny Doradca Finansowy

Kraków

, AXPER

Niezależny Doradca Finansowy
Kraków

Opis stanowiska

Firmę AXPER tworzą ludzie z wieloletnim doświadczeniem w obszarze doradztwa ubezpieczeniowego, inwestycyjnego i kredytowego. Charakteryzują nas wysokie standardy etyczne oraz największy na rynku wybór usług i produktów.
W związku z rozwojem firmy, do naszego biura w Krakowie, poszukujemy współpracowników na stanowisko : DORADCA KLIENTA.

Zakres zadań:
- identyfikacja potrzeb Klienta oraz doradztwo w zakresie doboru odpowiedniego produktu/usługi
- dokonywanie wstępnej analizy dokumentów finansowych
- rozwijanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami

Wymagania

- niekaralności
- wykształcenia min. średniego
- zaangażowania i zorientowania na cel
- systematyczności, wytrwałości, samodzielności
- doświadczenia w obszarze sprzedaży lub obsługi Klienta - co najmniej 6 miesięcy

Oferujemy

- bezpłatne szkolenie wdrażające w wykonywanie zawodu
- wsparcie finansowe i merytoryczne w zdobywaniu certyfikatów
- wieloskładnikowy system wynagrodzeń (prowizja, podstawa, premie, bonusy) adekwatny do poziomu realizacji powierzonych zadań
- narzędzia, które pozwolą skutecznie realizować założone cele