Branża

  • Marketing / Public Relations

Lokalizacje

  • Katowice
    (40-001)

Praca na stanowisku Asystent Działu Marketingu

Katowice

, Agencja Reklamowa Lion-Art

Asystent Działu Marketingu
Katowice

Opis stanowiska

Poszukujemy studentów zaocznych (preferowany II-III, ewentualnie IV rok studiów)
do stałej współpracy w dziale marketingu miesięcznika branżowego (branża medyczna)

Kandydat powinien cechować się:
- wysoką kulturą osobistą,
- znajomością pakietu MS Office,
- umiejętnością pracy w zespole,
- systematycznością,

Wymagania

Zakres obowiązków:
-koordynowanie pracy Redakcji,
-nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z Autorami publikowanych artykułów,
-współpraca z Organizatorami imprez branżowych (konferencje, zjazdy),
-współpraca z klientami (firmy farmaceutyczne),
-aktywne wsparcie w bieżących pracach administracyjno- biurowych,
-obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej,
-protokołowanie zebrań i tworzenie dokumentacji,
- zarządzanie i aktualizacja bazy danych,
- organizacja podróży służbowych,

Oferujemy

Oferowane warunki:
- praca w pełnym wymiarze godzin (8:00-16:00)
- atrakcyjne wynagrodzenie
- praca w młodym i dynamicznym zespole,
- praktyczne poznanie zasad funkcjonowanie rynku farmaceutycznego, technik negocjacji, obsługi klienta,
- możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w renomowanej firmie istniejącej na rynku od 20 lat.