Branża

  • Budownictwo

Lokalizacje

  • Gdańsk
    (80-001)

Praca na stanowisku Budowlańców (Malarz -Szpachlarz / Monter Płyt K/G)

Gdańsk

, SZACH-MAT

Budowlańców (Malarz -Szpachlarz / Monter Płyt K/G)
Gdańsk

Opis stanowiska

Obowiązki:

Sumienne, uczciwe wykonywanie pracy zgodnie z założonym harmonogramem,
Dokładność i punktualność,

Wymagania

Doświadczenie w zawodzie min 4 lata,
Uczciwość, punktualność, rzetelność,
Dokładność oraz myslenie przy wykonywaniu pracy,
Mile widziane PL

Oferujemy

stawka od 12 - do 15 zł / godzinę netto lub pracę zadaniowa dla grup montarzowych.
umowa o pracę po okresie próbnym,
brygad remontowych ( 2-3 osoby) indywidualne rozliczenie pracy,
ubrania firmowe,
narzędzia do pracy (przechodzą na własność pracownika)

Prosimy o przesyłanie aplikacji (CV) w tytule maila proszę wpisać np.] ,, Szachlarz lub Monter Stolarki" Uprzejmie informujemy, że na spotkanie rekrutacyjne zapraszamy tylko wybrane osoby.