Branża

  • Handel / Sprzedaż

Lokalizacje

  • Bytom
    (41-900)

Praca na stanowisku Handlowiec

Bytom

, Talent Partners

Opis działalności firmy

Talent Partners - Doradztwo Personalne.

Jesteśmy firmą zajmującą się rekrutacjami na stanowiska średniego i wyższego szczebla.
Prowadzimy poszukiwania doświadczonych inżynierów, specjalistów i managerów dla renomowanych firm o ugruntowanej pozycji na rynku.
Potrafimy skutecznie wyszukać najlepszych pracowników, którym nasi klienci dają dalsze możliwości rozwoju.

Zapraszamy do aplikowania na nasze oferty pracy – szczegóły: www.talentpartners.pl

Handlowiec
Bytom

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta - renomowanej firmy z branży technicznej, działającej na rzecz dużego amerykańskiego koncernu z siedzibą w Bytomiu, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

HANDLOWIEC (Nr ref. H/136/15)

Miejsce pracy: Bytom

Najważniejsze obowiązki:

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
  • podtrzymywanie relacji biznesowych z dotychczasowymi kontrahentami,
  • realizacja planów sprzedażowych.

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie,
  • min. 1-2 lata doświadczenia w pracy jako samodzielny handlowiec,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • gotowość do pracy w terenie,
  • nastawienie na osiąganie celu,
  • umiejętność zrozumienia potrzeb klienta,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • otwartość i łatwość nawiązywania kontaktów,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • atrakcyjną i pełną wyzwań pracę w renomowanej firmie z branży technicznej,
  • samodzielność w prowadzonych działaniach handlowych,
  • atrakcyjny system wynagrodzeń (podstawa + premia),
  • narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon komórkowy.