Branża

  • Praca Fizyczna

Lokalizacje

  • Cała Polska
  • Gorzów Wielkopolski
    (66-400)

Praca na stanowisku Opiekunka osób starszych w Niemczech

Cała Polska

, ej JOB

Opis działalności firmy

EJ Job z siedzibą w Gorzowie Wlkp. specjalizuje się w pośrednictwie pracy w kraju i za granicą. Służy swoją pomocą firmom z wielu różnych branż.

Opiekunka osób starszych w Niemczech
Cała Polska

Opis stanowiska

Praca opiekunki polega na codziennym wsparciu osoby starszej, która nie jest w stanie poradzić sobie samodzielnie z czynnościami zycia codziennego, np gotowaniem, sprzataniem, robieniem zakupów, praniem, prasowaniem. A także pomoc w higienie osobistej, ubieraniu, itp.

Istotne również jest dbanie o aktywność fizyczna oraz umysłową podopiecznych, jak spacery, rozmowy, motywowanie do samodzielnego działania.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy znajomości języka niemieckiego w stopniu przynajmniej komunikatywnym oraz doświadczenia w opiece. Mile widziane są osoby z wykształceniem medycznym jak: pielęgniarka, masażystka, fizjoterapeutka, itp oraz prawo jazdy.

Oferujemy

Gwarantujemy wysokie zarobki, zatrudnienie na umowę zlecenie na czas preferowany przez kandydatkę.