Branża

  • Inżynieria

Oczekiwane wykształcenie

  • Magister Inżynier

Lokalizacje

  • Cała Polska
  • Zielona Góra
    (65-078)

Praca na stanowisku Inżynier ds. Jakości

Cała Polska

, EURICA LTD

Opis działalności firmy

          Eurica LTD to nowoczesna organizacja świadcząca usługi z zakresu Human Resources. Jesteśmy prężnie rozwijającą się Agencją Doradztwa Personalnego /nr KRAZ 10050/, której kapitałem są wiedza i doświadczenie pozwalające zaspokoić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Inżynier ds. Jakości
Cała Polska

Opis stanowiska

Obecnie dla naszego Klienta, przedsiębiorstwa świadczącego kompleksowe usługi związane ze szkoleniami oraz doradztwem w zakresach jakości, produkcji i utrzymania ruchu w Nowej soli poszukujemy kandydatów na stanowisko:

INŻYNIER DS. JAKOŚCI

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

- zapewnienie realizacji wymagań jakościowych klientów,
- skuteczne rozwiązywanie wszelkich problemów jakościowych i analizę ich przyczyn,
- wsparcie procesu ciągłego doskonalenia,
- wdrażanie kultury zapewnienia jakości,
- realizację celów jakościowych i osiąganie odpowiednich wskaźników jakościowych,
- udział w procesie wdrażania nowych produktów do produkcji,
- przygotowywania dokumentacji jakościowej (FMEA, 8D, Planów kontroli)
- przeprowadzanie audytów jakościowych, również w delegacjach

Wymagania

- wyższego wykształcenia technicznego
- min 2 letnie doświadczenie na stanowisku inżyniera jakości w zakładzie produkcyjnym w branży automotive
- doświadczenia w zakresie wdrażania efektywnego systemu zapewnienia jakości,
- bardzo dobrej znajomości dokumentacji jakościowej (PPAP, APQP, FMEA, 8D),
- doświadczenia w zakresie wdrażania nowych wyrobów do produkcji,
- zdolności analitycznych, umiejętność diagnozowania przyczyn i rozwiązywaniu problemów,
- bardzo dobrej znajomości języka angielskiego lub niemieckiego, pozwalającej na swobodną komunikację biznesową

Oferujemy

- przyjazną atmosferę pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie,
- motywacyjny system wynagrodzeń,
- profesjonalne szkolenia oraz możliwość rozwoju zawodowego.