Branża

  • Inne

Oczekiwane wykształcenie

  • Średnie

Lokalizacje

  • Monachium
    (Niemcy)

Forma zatrudnienia

  • umowa zlecenie / o dzieło

Praca na stanowisku OPIEKUN/KA OSÓB STARSZYCH - NIEMCY

Monachium

, Active Medica

Opis działalności firmy

Firma Active Medica o nr certyfikatu 9754 prowadzi działalność od 2007 roku. Jesteśmy przekonani że pomożemy także Tobie. Wystarczy że skontaktujesz się z nami. Świadczymy usługi konsultingowe osobom poszukującym pracy oraz pracodawcom

OPIEKUN/KA OSÓB STARSZYCH - NIEMCY
Monachium

Opis stanowiska

ACTIVE MEDICA (9754) rekrutuje dla firmy AKTIVMED24, która poszukuje OPIEKUNKEK OSÓB STARSZYCH

Active Medica(9754) poszukuje dla firmy Aktivmed24 Opiekunki dla pani 78 w Weißenthurm

Szybkie kroki do podjęcia pracy:
1. Skontaktuj się
2. Stwórz z nami swój profil
3. Wybierz najlepszą ofertę dla siebie
4. Wyjedź i zarabiaj

Dlaczego Aktivmed24:
- 5 lat na rynku
- Legalna i bezpieczna praca, co potwierdza potwierdza przynależność do Polskich i Niemieckich Stowarzyszeń Agencji Opieki (SAO i Vhbp )
- Zapewnione stałe wsparcie koordynatora
- Zlecenia z całych Niemiec – Ty wybierasz swoje miejsce
- Aktivmed24 organizuje i opłaca Twój przejazd

Wymagania

- Doświadczenie w opiece
- Minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego
- Odpowiedzialność, ciepło i empatia wobec podopiecznych
- Otwarta, serdeczna postawa wobec innych
- Prawo jazdy kat.B (mile widziane)

Oferujemy

Stabilne zatrudnienie
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Praca zgodna z predyspozycjami
- Ubezpieczenie
- Zakwaterowanie i wyżywienie
- Opiekę polskiego koordynatora
- Dojazd
- Premie za polecenia innych opiekunek lub rodzin niemieckich
- Składki ZUS odprowadzane od średniej krajowej