Branża

  • Obsługa klienta / Call Center

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Doradca Klienta

Warszawa

, Wyg HR Consulting Sp. Z o.o.

Doradca Klienta
Warszawa

Opis stanowiska

WYG HR Consulting sp. z o.o. jest częścią Grupy WYG: brytyjskiej spółki notowanej na londyńskiej giełdzie papierów wartościowych. Zatrudnia ok. 2500 osób, a naszych 40 biur jest zlokalizowanych w 30 krajach na 3 kontynentach. W Polsce WYG działa od 1999 roku i zatrudnia ponad 200 osób. WYG HR Consulting dostarcza dla swoich partnerów profesjonalne rozwiązania HR.
Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik Call Center

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:
• Kontakt z aktualnymi klientami w celu przedłużenia umowy lub okresu promocyjnego (kampanie lokalizacyjne)
• Prezentowanie aktualnej oferty w trakcie rozmowy telefonicznej
• Propozycja rozszerzenia oferty
• Doradzanie klientom przy wyborze najlepszej oferty, produktu lub usługi
• Budowanie i podtrzymywanie dobrych relacji z aktualnymi klientami

Wymagania

• Motywacja do osiągania wyznaczonych celów
• Komunikatywność
• Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta lub sprzedaży
• Bardzo dobre umiejętności interpersonalne
• Mile widziani również studenci

Oferujemy

• praca w systemie zmianowym od poniedziałku do piątku, soboty mile widziane, zmiany następujące:
• 9-17; 17-21; 9-15; 15-21
• Klient nie gwarantuje tylko jednych zmian godzinowych
• możliwość wypracowania większej ilości godzin, niż zakłada grafik
• oferujemy 12zł brutto h+ system premiowania
• w pierwszym etapie zatrudnienia umowa zlecenie