Branża

  • Handel / Sprzedaż

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku sprzedawca - promotor

Warszawa

, pufka international

sprzedawca - promotor
Warszawa

Opis stanowiska

Zatrudnie sprzedawce-promotora na stoisko promocyjne.

Obowiazki:

Sprzedaz dziececych zabawek-sztuczek ze stoiska promocyjnego w centrach handlowych (Warszawa)
animowanie produktu i zachęcanie do jego kupna

Wymagania

Odpowiedzialnosc, punktualnosc (obowiazkowe)
Doswiadczenie w branzy sprzedazy (lub w wystepach publicznych, animator, iluzjonista)
Pozytywne nastawienie i energia
Otwartosc i umiejetne budowanie relacji z klientem, z dziecmi
Wysoka kultura osobista
wiek od 18 do 30 lat

Oferujemy

Krotkotrwale szkolenia, po ktorych mozna przystapic do pracy
Wynagrodzenie 15 zł netto za godzine (+ prowizja za dodadkowa pracowitosc i zaangazowanie)
Okres probny 1 dzien
Dni pracy: 2 dni robocze - 2 dni wolne
Godziny pracy w zaleznosci od godzin pracy konkretnego CH ,
dziesieciogodzinny dzien pracy
Mozliwa indywidualna organizacja czasu pracy
Umowa o prace
stala praca