Branża

  • Inżynieria / Technika

Lokalizacje

  • Opole
    (45-001)

Praca na stanowisku Pracownik Serwisu Samochodów Dostawczych i Ciężarowych

Opole

, Siltruck

Pracownik Serwisu Samochodów Dostawczych i Ciężarowych
Opole

Opis stanowiska

Autoryzowany Dealer Samochodów Ciężarowych i Dostawczych w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko:

Pracownik Serwisu Samochodów Ciężarowych i Dostawczych /Mistrz Zmiany/

miejsce pracy: OPOLE

Zakres obowiązków:
-Obsługa klientów serwisu samochodowego (samochody ciężarowe , dostawcze )
-Diagnozowanie Usterek
-Planowanie pracy warsztatu i obsługi serwisowej

Wymagania

-Wykształcenie min. średnie
-Znajomość zagadnień motoryzacyjnych
-Doświadczenie w sprzedaży usług i obsłudze klienta
-Dyspozycyjność, odpowiedzialność, komunikatywność
-Wysoka kultura osobista
-Prawo jazdy kat. B, mile widziane inne kategorie
-Obsługa komputera

Oferujemy

Oferujemy:
-Zatrudnienie w oparciu umowy o pracę
-Wynagrodzenie adekwatne do zajmowanego stanowiska pracy
-Możliwość rozwoju - szkolenia na stanowisku pracy