Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Jaworzno
    (43-600)

Praca na stanowisku Cieśla, zbrojarz

Jaworzno

, Primo Msi

Cieśla, zbrojarz
Jaworzno

Opis stanowiska

Firma Primo Msi zatrudni 4 cieśli – zbrojarzy do pracy przy budowie chłodni kominowej w Jaworznie.

Sprawa PILNA - praca OD ZARAZ

CV z przebiegiem doświadczenia proszę przesłać na adres mailowy rekrutacja.primomsi@gmail.com lub zgłaszać się telefonicznie pod nr tel 792 385 765

Wymagania

Wymagania:
3-4 letnie doświadczenie w zawodzie, najlepiej przy dużych budowach ( chłodnie kominowe, mosty itp.)
- znajomość układów zbrojeniowych

Oferujemy

Zapewniamy:
odzież ochronną
zakwaterowanie (dla osób spoza Jaworzna)
transport z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy
różne formy zatrudnienia ( umowa zlecenie, o dzieło, współpraca z osobami prowadzącymi działalność gospodarczą)