Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku KONSULTANT DS. REKRUTACJI w obszarze IT

Warszawa

, PMP Group

KONSULTANT DS. REKRUTACJI w obszarze IT
Warszawa

Opis stanowiska

Grupa PMP w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje do jednej ze swoich spółek – PMP Development - Kandydatów na stanowisko:

Numer referencyjny: PRO82
Lokalizacja: Warszawa

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie między innymi za:
• udział w tworzeniu i rozwoju strategii EB firmy
• pełna koordynacja procesów rekrutacyjnych
• budowanie aktywnej sieci kandydatów w sektorze IT
• dbanie o pozytywny wizerunek firmy wśród ekspertów IT
• prowadzenie spotkań rekrutacyjnych
• współpraca z biurami karier, urzędami pracy, kołami naukowymi oraz udział w targach pracy
• aktualizacja danych w systemach informatycznych wspomagających rekrutację

Wymagania

Od Kandydata oczekujemy:
• 2 - letniego doświadczenia w realizacji projektów rekrutacyjnych z branży IT
• wysoko rozwiniętych umiejętności komunikacji oraz umiejętności pracy w zespole
• znajomości branży IT, zwłaszcza ról i stanowisk w projektach informatycznych
• znajomości nowoczesnych narzędzi rekrutacji i selekcji
• dobrej znajomości języka angielskiego
• nastawienia na osiąganie wyznaczonych celów
• umiejętności pracy pod presją czasu
• otwartości, dociekliwości, nastawienia na osiąganie założonych celów
• dużej samodzielności w działaniu, dobrej organizacji pracy
• wykształcenia wyższego

Oferujemy

Oferujemy:
• możliwość rozwoju zawodowego w profesjonalnym środowisku
• możliwość wsparcia prestiżowych projektów z obszaru IT
• ciekawą, pełną wyzwań samodzielną pracę
• bardzo dobrą atmosferę pracy
• dostęp do prywatnej opieki medycznej

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).”