Branża

  • Administracja / Biuro

Oczekiwane wykształcenie

  • Średnie

Lokalizacje

  • Warszawa (Wola)
    (01-014)

Praca na stanowisku Recepcjonistka

Warszawa (Wola)

, Impladent D.Niesiobędzki Sp.J.

Recepcjonistka

Opis stanowiska

Renomowana Klinika Stomatologiczna poszukuje doświadczonego pracownika na stanowisko Recepcjonistki medycznej.

Wymagania

Podstawowym wymaganiem jest minimum roczne doświadczenie na stanowisku
rejestratorki/recepcjonistki.
Kolejnym kluczowym wymaganiem jest bardzo dobra znajomość języka
angielskiego. Rozmowa kwalifikacyjna będzie prowadzona w części w tym języku, w celu weryfikacji znajomości języka.
Wymagane również będą:
elokwencja w rozmowie z pacjentami i współpracownikami,
wysoka kultura osobista idąca w parze ze schludnym wyglądem,
ambicja do osiągania wyznaczonych przez pracodawcę celów,
chęć samodzielnej pracy i organizowania sobie pracy po zapoznaniu się z
polityką firmy, empatia i chęć udzielania pomocy pacjentom,
bardzo dobra znajomość terminologii i wiedzy stomatologicznej,
umiejętność szybkiego przyswojenia sobie zasad pracy kliniki oraz wiedzy
stomatologicznej.

Oferujemy

Oferujemy:
2-tygodniowe szkolenie/staż na miejscu w Klinice, przygotowujące
do samodzielnej pracy,
umowa o pracę, umowa na pełen etat,
możliwość rozwoju zawodowego,
szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne.

Prosimy o zawarcie klauzuli o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych w
celach rekrutacyjnych.
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.