Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Bielsko-Biała
    (43-300)

Praca na stanowisku Operator CNC

Bielsko-Biała

, HRSigma

Operator CNC

Opis stanowiska

Dla naszego klienta z branży Automotive poszukujemy osoby na ww. stanowisko.

Zakres czynności:
obsługa maszyny:
CNC ze sterowaniem PRO-NUM, typ maszyny: frezarka pionowa AVIA 700, lub:
CNC ze sterowaniem Sinumerik 840D, typ maszyny: tokarka karuzelowa VLC 1600, lub:
CNC ze sterowaniem Heidenhain, typ maszyny: frezarko-wytaczarka BF 2200, lub:
CNC ze sterowaniem Heidenhain, typ maszyny: centrum frezarsko-wytaczarskie TX-1S, lub:
tokarki CNC ze sterowaniem FANUC SERIES 21-T, lub
programowanie CNC,
ustawiania maszyny,
dobieranie narzędzi i parametrów obróbczych.

Wymagania

znajomość technik obróbki skrawaniem,
znajomość rysunku technicznego,
znajomość przyrządów pomiarowych,
znajomość narzędzi do obróbki skrawaniem ,
znajomość języka angielskiego potrzebna do programowania i obsługi maszyny,
znajomość programowania CNC,
wykształcenie zawodowe kierunkowe „obróbka skrawaniem”, „Obróbka metali”, lub średnie techniczne
1-2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku ,
gotowość do pracy w systemie 2 lub 3 zmianowym.

Mile widziane:
znajomość programowania maszyn CNC ze sterowaniem FANUC,
znajomość programowania Sinumerik 840D lub Heidenhain,
obsługa suwnicy (sterowanie bezprzewodowe) oraz żurawia – wymagane do obsługi maszyny.

Oferujemy

Oferujemy:
Pracę w renomowanej, stabilnej firmie
Pracę na pełny etat
Atrakcyjne wynagrodzenie

Na przesyłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883)”
oraz
„Wyrażam zgodę dla Agencji zatrudnienia HR-SIGMA na przetwarzanie, administrowanie, archiwizowanie i wykorzystanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w zakresie niezbędnym dla realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji, selekcji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tj. Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poźn. zm.).”