Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Administrator Nieruchomości

Warszawa

, Gerente -Serwis Nieruchomości Sp. z o.o.

Administrator Nieruchomości
Warszawa

Opis stanowiska

Gerente – Serwis Nieruchomości Sp. z o.o. lider warszawskiego rynku zarządzania nieruchomościami biurowymi i komercyjnymi poszukuje zmotywowanych osób na stanowisko:

Wymagania

- wykształcenie średnie
- doświadczenie w branży zarządzania nieruchomościami nie mniejsze niż pół roku
- wiedza teoretyczna i praktyczna z zakresu zarządzania nieruchomościami
- znajomość obsługi komputera, w szczególności pakietu MS Office oraz internetu
- miłe usposobienie i umiejętność cierpliwego słuchania
- duża dyspozycyjność
Mile widziane:
- kandydaci w wieku powyżej 35 lat
- prawo jazdy kat.B

Oferujemy

- atrakcyjne wynagrodzenie (w ramach prowadzonej działalności gospodarczej)
- wysokość wynagrodzenia uzależniona od ilości i wielkości obsługiwanych nieruchomości
- bezpłatne lekcje języka angielskiego
- elastyczny, zadaniowy czas pracy
- możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie
- pracę w profesjonalnym zespole