Branża

  • Transport / spedycja

Oczekiwane wykształcenie

  • Zasadnicze zawodowe

Lokalizacje

  • Straszyn
    (83-010)

Praca na stanowisku Magazynier

Straszyn

, Serwis Personalny

Opis działalności firmy

Jesteśmy firmą doradczą z branży HR. Głównie zajmujemy się rekrutacjami niższego i średniego szczebla, a także wynajmem pracowników. Nasze ponad 10-letnie doświadczenie w zatrudnianiu również obcokrajowców sprawiło, że priorytetem dla nas jest pomoc cudzoziemcom w legalnym pobycie oraz pracy w Polsce. Korzystamy z nowoczesnych rozwiązań rekrutacyjnych, co pomaga w dostosowaniu się do zmieniających się warunków rynku pracy.

Magazynier
Straszyn

Opis stanowiska

Jako Agencja Pośrednictwa Pracy "Serwis Personalny", nr certyfikatu 10045. Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy pracownika na stanowisko pracownika magazynu.

Co będziesz robił?

- przyjęcie i wydanie paczek
- magazynowanie i układanie produktów
- przewóz materiałów między regałami
- dbałość o stan magazynu
- inwentaryzacja i opisywanie zapasów magazynowych

Wymagania

- uprawnienia na wózki widłowe

- aktualne psychotesty

- aktualna książeczka SANEPID

- chęć do podjęcia pracy

- motywacja i zaangażowanie

- chęć podjęcia pracy fizycznej

- dbałość o mienie pracodawcy

Oferujemy

- stałą pracę

- umowa o pracę

- praca na trzy zmiany (6-14/14-22/22-6)

- podstawa wynagrodzenia + premie

- praca na chłodni

- gwarantowana odzież przystosowana do pracy w niskich temperaturach oraz ciepły posiłek