Branża

  • Obsługa klienta / Call Center

Lokalizacje

  • Kraków
    (30-093)

Praca na stanowisku Konsultant Klienta Indywidualnego Aegon

Kraków

, Aegon Polska

Konsultant Klienta Indywidualnego Aegon
Kraków

Opis stanowiska

Praca w naszym dziale, to unikatowa szansa brania udziału w tworzeniu działu Telemarketingu od samego początku. To szansa dająca możliwość rozwoju i awansu zawodowego dla każdego, kto zdecyduje się na współpracę z nami. Co istotne, projekt w którym będziesz brał udział to nie jest sprzedaż telefoniczna.

Zakres obowiązków:

- umawianie spotkań dla Przedstawicieli Handlowych,
- realizowanie celów efektywnościowych i jakościowych,
- dbanie o pozytywny wizerunek organizacji.

Wymagania

- komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
- determinacja, zaangażowanie i nastawienie na sukces,
- wysoka kultura osobista,
- znajomość obsługi komputera
- doświadczenie w branży Call Center będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

- atrakcyjny, uczciwy i przejrzysty system wynagrodzeń oparty o stawkę godzinową, premię oraz prowizję,
- pakiet niezbędnych szkoleń oraz cykliczny plan szkoleń z kompetencji miękkich,
- możliwość pracy z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi,
- pracę w godzinach popołudniowych 14:00 - 20:00.
- wynagrodzenie wypłacane w interwale tygodniowym,
- elastyczny grafik pracy
- możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy,
- pracę w nowoczesnym biurowcu w centrum Krakowa (Biurowiec State Street obok Galerii Kazimierz).

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb prowadzenia procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych” Dz. U. Nr. 133 poz. 833."