Branża

  • Budownictwo

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Forma zatrudnienia

  • umowa zlecenie / o dzieło

Praca na stanowisku Pracownik ogólnobudowlany

Warszawa

, Work Wonders

Pracownik ogólnobudowlany
Warszawa

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:
-prace monterskie
(okładziny ze szkła, mocowanie podpór, słupów, kładzenie wełny, montaż ślusarki aluminiowej, montaż fasad aluminiowych)
-obsługa elektronarzędzi.

Wymagania

-doświadczenie na stanowisku pracownika ogólnobudowlanego
-doświadczenie w pracach monterskich
-umiejętność obsługi elektronarzędzi
-sprawność fizyczna, brak przeciwwskazań do pracy powyżej 3m.

Oferujemy

-wynagrodzenie 13-14 netto/h ,
-zapewniamy odzież roboczą dla każdego pracownika,
-zatrudnienie z ubezpieczeniem ZUS

Czas pracy:
6.00-18.00.
6.00-19.00.
Ewentualnie : 6-16 ( do ustalenia).
Praca w soboty- 1 lub 2 soboty w miesiącu.

Rodzaj umowy: umowa zlecenie

Prosimy o dodanie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych, w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, z późn. zm.). Dane te będą przetwarzane przez PB KADRY Sp. z o.o. w celu realizacji procesu rekrutacji oraz w celu zawarcia i wykonania umowy zlecenia/umowy o pracę.”
Aplikacje nie zawierające powyższej klauzuli nie będą brane pod uwagę w procesie rekrutacj