Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Żary
    (23-425)

Praca na stanowisku Specjalista ds. utrzymania ruchu

Żary

, AUDIT Doradztwo Personalne Sp. z o.o.

Specjalista ds. utrzymania ruchu
Żary

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta firmy zlokalizowanej w Żarach, woj. lubuskie, poszukujemy osoby na stanowisko:

SPECJALISTA DS. UTRZYMANIA RUCHU
/miejsce pracy: Żary, woj. lubuskie/

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• Przeprowadzanie inspekcji dla określenia aktualnego stanu technicznego maszyn, urządzeń i instalacji – aktualizowanie dokumentacji technicznej
• Realizacja modyfikacji w wyposażeniu zakładu – instalacja nowych urządzeń i maszyn, demontaż starych
• Profilaktyczne konserwacje na wydziałach produkcyjnych
• Zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne do konserwowanych urządzeń
• Zgłaszanie zapotrzebowania na remont, modernizację lub wymianę urządzeń
• Planowanie dostaw części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych
• Odpowiedzialność za sprzęt kontrolno – pomiarowy
• Współpraca na poziomie operacyjnym z firmami zewnętrznymi w zakresie napraw i konserwacji urządzeń
• Prowadzenie kontroli nad prawidłową eksploatacją obiektów (maszyny, urządzenia, instalacje) zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami

Wymagania

• Wykształcenie minimum średnie techniczne
• Doświadczenie w dziale technicznym
• Znajomość technologii napraw maszyn i urządzeń
• Znajomość zasad pneumatyki, mechaniki
• Chęć do pracy i rozwoju

Oferujemy

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą wyrażającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych .

Agencja Doradztwa Personalnego nr rejestru 5335