Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Janikowo
    (09-150)

Praca na stanowisku Magazynier

Janikowo

, KS Service

Magazynier
Janikowo

Opis stanowiska

KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia i Doradztwa Personalnego, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 2894.
Aktualnie dla jednego z naszych Klientów – firmy z branży logistycznej, specjalizującej się w świadczeniu usług magazynowych, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Magazynier
Miejsce pracy: Janikowo
Nr Ref.: MAG/JAN/112015

Obowiązki:
• rozładun ek oraz załadunek aut dostawczych
• sortowanie kartonów
• inne prace magazynowe

Wymagania

• gotowość do podjęcia pracy od zaraz
• dobra kondycja fizyczna, staranność
• dyspozycyjność

Oferujemy

• zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie
• atrakcyjne warunki płacowe
• praca w systemie zmianowym 2 zmianowym
• możliwość w późniejszym terminie podjęcia umowy o pracę

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie i administrowanie moich danych osobowych przez KS Service Sp. z o.o. w celu realizacji procesów rekrutacji i selekcji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)”