Branża

  • Hotelarstwo / Gastronomia / Turystyka

Lokalizacje

  • Lublin
    (20-001)

Forma zatrudnienia

  • umowa zlecenie / o dzieło

Praca na stanowisku Pokojowa

Lublin

, WYG HR Consulting

Pokojowa
Lublin

Opis stanowiska

WYG HR Consulting Sp. z o.o. jest częścią Grupy WYG, brytyjskiej spółki notowanej na londyńskiej giełdzie papierów wartościowych. Grupa WYG zatrudnia ok. 5500 osób, w 40 biurach zlokalizowanych w 30 krajach, na 3 kontynentach. W Polsce WYG działa od 1996 roku i obecnie zatrudnia ponad 400 specjalistów. Spółki należące do Grupy WYG w Polsce świadczą usługi doradcze, planując i wdrażając złożone projekty w obszarze społeczno-gospodarczym, inżynieryjnym, doradztwa biznesowego. WYG w Polsce jest liderem w pozyskiwaniu funduszy unijnych i zarządzaniu wymagającymi przedsięwzięciami zarówno dla przedsiębiorstw prywatnych, jak i instytucji publicznych. WYG HR Consulting jest wiarygodnym partnerem biznesowym, wspierającym procesy zarządzania zasobami ludzkimi. Nasze usługi obejmują pracę tymczasową, rekrutację pracowników stałych, zatrudnienie zewnętrzne oraz doradztwo personalne.

WYG HR dla jednego ze swoich Klientów, ekskluzywnego hotelu
w Lublinie, poszukuje Kandydatów na stanowisko:

POKOJOWA
Opis stanowiska:
• odpowiedzialność za zapewnienie czystości i porządku w pomieszczeniach ogólnodostępnych pięter hotelu,
• dbanie o zachowanie wysokiej estetyki, porządku i higieny w pomieszczeniach sypialnych i sanitarnych pokoi hotelowych,
• sprawne i szybkie przygotowywanie pokoi dla nowych gości,
• utrzymywanie obecnego wysokiego poziomu jakości świadczonych usług,
• sprawna współpraca z innymi działami hotelu,

Wymagania

• doświadczenie w pracy w hotelu-jest warunkiem niezbędnym,
• wymagamy wysokiego poziomu kultury osobistej,
• dobra organizacja pracy własnej,
• wysoka motywacja,
• zaangażowanie,
• uczciwość i rzetelność,

Oferujemy

• umowa zlecenie
• atrakcyjne wynagrodzenie,
• zatrudnienie w znanym hotelu w Lublinie,
• możliwość zdobycia cennego doświadczenia w renomowanej placówce,
• możliwość dopasowania grafików