Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Słupsk
    (76-200)

Praca na stanowisku KOORDYNATOR PROJEKTU

Słupsk

, Pomorska Platforma Pracy

KOORDYNATOR PROJEKTU
Słupsk

Opis stanowiska

Pomorska Platforma Pracy Sp. z o.o. jest częścią Grupy TECHNO- SERVICE S.A. wieloletnim dostawcą usług w zakresie Agencji Zatrudnienia

W związku z rozwojem firmy zatrudnimy osobę na stanowisko:
Koordynator projektu

Miejsce pracy: Słupsk

Opis stanowiska:
- realizowanie projektu oraz stała kontrola zgodnie z zatwierdzonym harmonogramem,
- rekrutacja i selekcja pracowników,
- kontrola pracy pracowników,
- aktywna współpraca z innymi działami firmy,
- dbanie o wizerunek firmy,
- utrzymywanie dobrej współpracy z klientami.

Wymagania

- znajomość zagadnień z dziedziny HR,
- wykształcenie wyższe lub w trakcie
- doświadczenie przy realizacji projektów w Agencji Zatrudnienia mile widziane,
- znajomość języka ukraińskiego mile widziana
- komunikatywność, dyspozycyjność, samodzielność,
- umiejętność pracy w zespole,
- własnego samochodu osobowego i gotowości do jego wykorzystywania

Oferujemy

- wynagrodzenie na podstawie umowy wzbogacone o system premiowy,
- zwrot kosztów związanych z wykorzystywaniem samochodu,
- elastyczny czas pracy,
- dużą samodzielność w ramach powierzonych obowiązków,
- niezbędne narzędzia pracy,
- możliwość rozwoju w zakresie profilu działalności spółki.

W CV prosimy o zamieszczenie klauzuli: "Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów związanych z procesem rekrutacji i selekcji realizowanym przez Pomorska Platforma Pracy Sp. z o.o."