Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Żarów
    (49-200)

Praca na stanowisku OPERATOR PRODUKCJI

Żarów

, Polska Ceramika Ogniotrwała Żarów S.A.

OPERATOR PRODUKCJI
Żarów

Opis stanowiska

Polska Ceramika Ogniotrwała "Żarów" S.A. jest jednym z najbardziej nowoczesnych zakładów w Europie produkujących glinokrzemianowe materiały ogniotrwałe stosowane w przemyśle eksploatującym urządzenia w wysokich temperaturach. Firma proponuje kompleksowe rozwiązania w zakresie wyłożeń ogniotrwałych pieców wysokotemperaturowych, wraz z projektowaniem, instalacją i serwisem. Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Żarów
województwo dolnośląskie
Ref.: OP/2014

Opis stanowiska:

1. Przygotowywanie surowca do produkcji.
2. Obsługa pras, formowanie wyrobów ogniotrwałych zgodnie z wymaganiami jakościowymi i ilościowymi.
3. Wykonywanie wymaganych czynności kontrolno-pomiarowych.
4. Załadunek uformowanych wyrobów na wozach do wypalenia w piecach.
5. Rozładunek wyrobów na palety, opisywanie i foliowanie palet, odwożenie na magazyn.

Wymagania

1. Sumienne wykonywanie powierzonych zadań, przestrzeganie ustalonych standardów jakościowych i ilościowych.
2. Umiejętność pracy w zespole.
3. Dyspozycyjność - praca w systemie trzyzmianowym od poniedziałku do piątku.
4. Mile widziane doświadczenie w pracy w zakładzie produkcyjnym i umiejętność kierowania wózkiem widłowym.

Oferujemy

1. Wynagrodzenie stałe + premia.
2. Dofinansowane posiłki, karta Multisport i inne świadczenia socjalne.
3. Szkolenia w zakresie wymaganych na stanowisku kwalifikacji.
4. Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.