Branża

  • Handel / Sprzedaż

Lokalizacje

  • Starogard Gdański
    (83-200)

Praca na stanowisku Sprzedawca

Starogard Gdański

, SKORPOL

Sprzedawca

Opis stanowiska

"NIEAKTUALNE"

Zatrudnimy Panią na stanowisku sprzedawcy w Galerii Neptun w Starogardzie Gdańskim.
Miejsce pracy: punkt wolnostojący z obuwiem domowym i akcesoriami skórzanymi.

Opis stanowiska:
Sprzedaż produktów oraz pomoc w podejmowaniu decyzji zakupowych
Obsługa kasy fiskalnej
Dbanie o wygląd stoiska i ekspozycje towaru

Wymagania

Poszukujemy Panią:
ODPOWIEDZIALNĄ - wykonującą powierzone jej zadania sumiennie i rzetelnie
DYSPOZYCYJNĄ - nastawioną na rozpoczęcie pracy od zaraz, gotową na pracę w systemie zmianowym, również w weekendy
KOMUNIKATYWNĄ i UPRZEJMĄ - stała praca z klientem, cechująca się budowaniem dobrego wizerunku firmy
UCZCIWĄ, a przede wszystkim CHĘTNĄ DO PRACY

Doświadczenie w sprzedaży i umiejętność obsługi kasy fiskalnej będzie mile widziane.

Oferujemy

STALE ZATRUDNIENIE - po okresie próbnym
PRACE W KOMFORTOWYCH WARUNKACH
ELASTYCZNE GODZINY PRACY
ZDOBYCIE DOŚWIADCZENIA ZAWODOWEGO Z DZIEDZINY SPRZEDAŻY I OBSŁUGI KLIENTA

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997 r. Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 923 że zm."