Branża

  • Inżynieria / Technika

Lokalizacje

  • Szczecin
    (70-001)

Praca na stanowisku Kierownik zmiany

Szczecin

, LSJ HR Group

Kierownik zmiany
Szczecin

Opis stanowiska

Dla firmy z kapitałem zagranicznym, ulokowanej w Szczecinie-Załomiu poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Kierownik Zmiany (magazyn)
Lokalizacja: Szczecin-Załom

Obowiązki kandydata:

• zarządzanie personelem w oparciu o konkretne cele w obszarze wydajności, bezpieczeństwa, jakości
• usprawnianie metod pracy, uwzględniając efektywność i koszty
• dbanie o rozwój pracowników poprzez szkolenia stanowiskowe oraz metody zarządzania
• przeprowadzanie audytów
• monitorowanie realizacji określonych celów i KPI
• dbanie o utrzymanie bezpieczeństwa w miejscu pracy

Wymagania

• 3-5 lat doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• uprawnienia na wózki widłowe
• komunikatywny angielski – będzie dodatkowym atutem
• doskonała umiejętność obsługi klienta oraz umiejętność budowania pozytywnych relacji z pracownikami
• nastawienie na rozwiązywanie problemów

Oferujemy

Nasz klient oferuje:
• pełne wyzwań miejsce pracy, w firmie będącej europejskim liderem w swojej branży
• atrakcyjne wynagrodzenie oraz motywujący system premiowy
• stabilne zatrudnienie
• pracę w międzynarodowym środowisku w dynamicznym zespole

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. nr 133, poz. 883) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji”