Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Żyrardów
    (96-300)

Praca na stanowisku Praca dla ankieterów w żyrardowskiej komunikacji miejskiej

Żyrardów

, PTC Marcin Gromadzki

Praca dla ankieterów w żyrardowskiej komunikacji miejskiej
Żyrardów

Opis stanowiska

Firma „Marcin Gromadzki Public Transport Consulting” działając w imieniu Urzędu Miasta w Żyrardowie, poszukuje ankieterów do przeprowadzenia badań marketingowych wielkości popytu żyrardowskiej komunikacji miejskiej.

Do realizacji badań marketingowych zatrudnione zostaną osoby z Żyrardowa lub okolic - preferowani będą studenci wyższych uczelni. Badania planowane są w terminie od 28 listopada do 6 grudnia 2015 r. Z ankieterami zawarte zostaną umowy o dzieło, z wynagrodzeniem w kwocie 13 zł brutto za każdą godzinę poświęconą na jego realizację. Wysokość wynagrodzenia zależeć będzie od liczby przepracowanych dni i godzin pracy. Dobór dni i godzin pracy pozostanie w preferencji ankietera.

Wymagania

Praca ankietera polegać będzie na liczeniu pasażerów wsiadających, wysiadających i pozostających w pojeździe w autobusie, zgodnie z otrzymanym harmonogramem badań.

Szkolenie ankieterów odbędzie się w piątek, 27 listopada 2015 r., w Centrum Kultury w Żyrardowie, pl. Jana Pawła II 3, o godzinie 11:00. Po trwającej około pół godziny części teoretycznej przewidziane jest szkolenie praktyczne w autobusie jednej z linii autobusowych.

Oferujemy

Bezpośrednio po szkoleniu odbywać się będą zapisy na konkretne dni i godziny pracy oraz wydawanie dokumentów i harmonogramów badań.