Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Pruszków
    (05-800)

Praca na stanowisku Pracownik produkcji

Pruszków

, Randstad Polska Sp. z o.o.

Pracownik produkcji
Pruszków

Opis stanowiska

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

Dla naszego Klienta – firmy produkcyjnej z Pruszkowa poszukujemy osób na stanowisko:

Nr ref.: 15152
Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Pruszków

Zakres obowiązków:
• prace montażowe na produkcji

Wymagania

• dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym
• motywacja do pracy
• sprawność manualna (praca z drobnymi elementami)

Oferujemy

• umowa o pracę
• stabilne warunki zatrudnienia
• stawka godzinowa + premia uznaniowa