Branża

  • Praca Fizyczna

Oczekiwane wykształcenie

  • Średnie

Lokalizacje

  • Dresden
    (Niemcy)

Forma zatrudnienia

  • umowa zlecenie / o dzieło

Praca na stanowisku Opiekunka do 27 latka z podst. niemiecki od 30.11.15 Krefeld + premia

Dresden

, Medvita24

Opiekunka do 27 latka z podst. niemiecki od 30.11.15 Krefeld + premia
Dresden

Opis stanowiska

Medvita24
Drogie PANIE poszukujemy opiekunki:
>Data wyjazdu: 20.12.15
Opiekuna z dobrą znajomością Niemieckiego, niepaląca.
wiek: 40 -65
Miejsce: 01307 Dresden Niemcy
>Pensja: 1250-1300€ netto miesięcznie + premia świąteczna.
>Zakwaterowanie: willa 110m2 + ogród, dla opiekunki: pokój + tel i internet, tv
>Do opieki 1 osoba - nie trzeba wstawać w nocy, dużo czasu wolnego tj. miedzy 14-16, 20.30-9.00 oraz jeden dzień w weekend.
Pani: 80 lat
>Schorzenia: II stopień opieki, ikontynencja – pieluchy, demencja w postaci lekkich zaników pamięci. Rano przychodzi Pflegedienst.
Pomoc przy podstawowych czynnościach: gotowanie, sprzątanie, higiena ciała, pomoc w chodzeniu i ubieraniu, pomoc w stawaniu, robienie zakupów.
> do dyspozycji: balkonik, wózek, laska, łóżko elektryczne dla chorych.

Wymagania

  • j.niemicki dobry
  • osoba nie paląca

Oferujemy

Oferujemy:
• Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania
• Zakwaterowanie i pełne wyżywienie, czas wolny,
• Legalną pracę,
• Dokument A1/ karta EKUZ /opłacone składki ZUS,
• Stabilność zatrudnienia i sprawdzone miejsce pracy,
• Pełną opiekę firmy w czasie pełnienia obowiązków służbowych
Mail: izabela@medvita24.pl