Branża

  • Handel / Sprzedaż

Lokalizacje

  • Łódź
    (90-001)

Praca na stanowisku Stacja Paliw ORLEN Pracownik obsługi klienta

Łódź

, Stacja Paliw PKN Orlen

Stacja Paliw ORLEN Pracownik obsługi klienta
Łódź

Opis stanowiska

Firma zarządzająca stacją paliw PKN ORLEN S.A. w ŁODZI poszukuje
Kandydatów na stanowisko: Pracownik Obsługi Klienta/Sprzedawcę.

Szukamy osób które cechują się takimi wartościami jak
: Szacunek, Rzetelność, Uczciwość, Zaangażowanie.

Obowiązki:
- Realizacja planów sprzedaży
- Dbałość o ekspozycję towarów jak i porządek w miejscu pracy,
- Organizacja pracy własnej w oparciu o obowiązujące zasady,
- Budowanie dobrych relacji z klientem

Wymagania

- komunikatywność
- miła aparycja
- WYSOKA KULTURA OSOBISTA
- umiejętność pracy w zespole
- gotowość do pracy w systemie zmianowym,
- zdolność do szybkiego uczenia się,
- otwartość na zmiany
- znajomość pakietu Microsoft Office prawdopodobnie ułatwi naukę programu kasowego

Oferujemy

- szkolenie, które przygotuje Cię do pracy na danym stanowisku
- wynagrodzenie stałe + premia za realizacje planów sprzedaży
- ciekawą pracę pełną wyzwań
- rozwój

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na
przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb
procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r.,
Nr 101, poz. 923 ze zm."