Branża

  • Marketing / Public Relations

Lokalizacje

  • Płock
    (09-400)

Praca na stanowisku Referent ds. Marketingu

Płock

, AMATECH - AMABUD Elektrotechnika Sp. z o.o.

Referent ds. Marketingu
Płock

Opis stanowiska

Zakres obowiązków
• przygotowywanie i współtworzenie materiałów promocyjnych, informacyjnych, katalogów oraz innych materiałów marketingowych wspierających działania firmy
• kreowanie wizerunku firmy i jej produktów poprzez opracowywanie i zarządzanie materiałami marketingowo - promocyjnymi
• przygotowywanie i koordynowanie działań związanych z wydarzeniami branżowymi ( targi, spotkania z klientami, konferencje)
• kreowanie wizerunku firmy i jej produktów poprzez zarządzanie treścią strony internetowej i portali społecznościowych, portali branżowych, aktualizację oraz ich unowocześnianie
• opracowywanie kampanii marketingowych dla produktów ( zarządzanie materiałami promocyjnymi, aktualizacja kart katalogowych, przygotowywanie prezentacji sprzedażowych)
• współtworzenie kampanii reklamowych oraz prowadzenie działań e-marketingowych
• współpraca z dostawcami usług ( drukarnie, studia graficzne, agencje reklamowe, media),
• opracowywanie materiałów i gadżetów marketingowych

Wymagania

• wykształcenie wyższe, preferowane o kierunku marketing, grafika
• bardzo dobra znajomość programów graficznych ( Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Indesign, CorelDraw)
• mile widziane doświadczenie pracy na podobnym stanowisku w projektowaniu materiałów reklamowych branży przemysłowej, instalacyjnej itp.
• doświadczenie w opracowywaniu strategii marketingowych
• umiejętność prowadzenia i pozycjonowania stron internetowych
• doświadczenie w organizowaniu wyjazdów w ramach spotkań branżowych
• umiejętność opracowywania materiałów informacyjnych
• zmysł plastyczny, dokładność
• bardzo dobra organizacja pracy własnej
• samodzielność i umiejętność podejmowania decyzji, zaangażowanie w zakresie realizacji powierzonych obowiązków
• komunikatywność i umiejętność pracy w grupie
• Prawo jazdy kat. B
• dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca codzienną realizacje zadań

Oferujemy

• Możliwość rozwoju w nowoczesnej firmie, pośród dynamicznej kadry
• Pracę z ciekawymi nowoczesnymi i innowacyjnymi projektami
• Korzystne warunki do podnoszenia swoich kwalifikacji
•Narzędzia niezbędne do wykonywania zadań na stanowisku