Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Wolanów
    (26-625)

Praca na stanowisku pracownik magazynowy

Wolanów

, Prymus AGD

pracownik magazynowy
Wolanów

Opis stanowiska

Firma „PRYMUS-AGD” Kowalnka 24, 26-625 Wolanów lider w sprzedaży art. gospodarstwa domowego, wiodący dystrybutor znanych marek w branży AGD takich jak: KROSNO, EMALIA OLKUSZ, PORCELANA CHODZIEŻ, PORCELANA ĆMIELÓW, PORCELANA ŚLĄSKA, GERLACH, GERPOL, LAMELA, ARTGOS, HUTA JASŁO; zatrudni w magazynie osobę na stanowisko pracownika magazynowego.

Miejsce pracy. : Kowalanka 24 gm. Wolanów

TWOJE ZADANIA:
przyjmowanie i wydawanie towarów
weryfikacja zgodności przyjmowanych i wydawanych towarów z dokumentami
zachowanie czystości i porządku na terenie magazynu
dbanie o powierzony towar i mienie firmy
prawidłowy obieg dokumentów
prace fizyczne w magazynie
obsługa skanera CASIO
szykowanie towaru wg zamówień

Wymagania

uczciwość
sumienność
dobra organizacja pracy własnej
sprawność fizyczna
odpowiedzialność
umiejętność pracy w zespole
wyobraźnia przestrzenna

Oferujemy

- przyuczenie do powierzonego stanowiska
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowe o pracę
- możliwość rozwoju i awansu
- możliwość przedłużenia współpracy
- pracę w systemie I zmianowym

Prosimy o dopisanie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”