Branża

  • Zdrowie/uroda/rekreacja

Lokalizacje

  • Pruszków
    (05-800)

Praca na stanowisku Pielęgniarka

Pruszków

, Szpital Kolejowy Pruszków Sp. z o.o.

Pielęgniarka
Pruszków

Opis stanowiska

Wykonywanie zadań pielęgniarskich.

Wymagania

- wykształcenie: min.średnie medyczne.
- aktualne prawo do wykonywania zawodu pielęgniarki
- posiadanie niezbędnej wiedzy z zakresu funkcjonowania zakładów opieki
zdrowotnej oraz znajomość aktów prawnych związanych z wykonywaniem zawodu.
- nastawienie na dobro pacjenta
- kultura osobista
- sumienność, dokładność oraz obowiązkowość
- umiejętność pracy w zespole
Mile widziane:
kursy specjalistyczne lub kwalifikacyjne
obsługa komputera

Oferujemy

Umowę o pracę.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie swojego CV i listu motywacyjnego, wpisując w tytule „Pielęgniarka”
Prosimy o dołączenie do przesyłanych dokumentów aplikacyjnych klauzuli: \\\"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnego i przyszłych procesów rekrutacji, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dn. 29.08.97 roku (Dz. U. 2014, poz. 1182).

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Osoby zaproszone na rozmowę kwalifikacyjną proszone są o dostarczenie kserokopii dokumentów potwierdzających wymagane kwalifikacje.