Branża

  • Prawo

Lokalizacje

  • Sosnowiec
    (18-413)

Praca na stanowisku Prawnik/Aplikant Radcowski

Sosnowiec

, Kancelaria Radcy Prawnego Tomasz Olszenko

Prawnik/Aplikant Radcowski
Sosnowiec

Opis stanowiska

Kancelaria Radcy Prawnego Tomasza Olszenko w Sosnowcu zatrudni prawnika/aplikanta radcowskiego.

Prosimy o dopisanie w treści aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Radcy Prawnego Tomasz Olszenko w Sosnowcu moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych”.

Wymagania

• dobra znajomość prawa cywilnego, gospodarczego i handlowego,
• komunikatywność i umiejętność pracy w zespole ,
- aplikant radcowski I-II roku

Oferujemy

bardzo atrakcyjny system wynagradzania,
zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się Kancelarii.