Branża

  • Produkcja

Oczekiwane wykształcenie

  • Magister

Lokalizacje

  • Zawiercie
    (42-400)

Praca na stanowisku PRZEDSTAWIECIEL HANDLOWY / DORADCA TECHNICZNO - HANDLOWY (branża stalowa)

Zawiercie

, GROUND HR

PRZEDSTAWIECIEL HANDLOWY / DORADCA TECHNICZNO - HANDLOWY (branża stalowa)
Zawiercie

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z okolic Zawiercia (branża stalowa), poszukujemy kandydatów na stanowisko:

DORADCA TECHNICZNO - HANDLOWY

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz zamówień na terenie całego kraju oraz zagranicy,
  • Współudział w tworzeniu planu sprzedaży,
  • Realizację założonego planu sprzedaży,
  • Przegląd zapytań cenowych pod względem technicznym, w szczególności analizę i weryfikację wymogów klienta,
  • Ustalanie wymagań technicznych w pozyskiwanych zapytaniach oraz zamówieniach,
  • Przygotowywanie ofert handlowych,
  • Prezentowanie oferty handlowej poprzez osobisty kontakt z klientami,
  • Negocjowanie ofert oraz kontraktów,
  • Utrzymywanie znakomitych relacji z klientami z podległego rynku,
  • Badanie rynku,
  • Tworzenie zestawień i raportów handlowych,
  • Współpracę z pozostałymi działami w zakresie: ustaleń technicznych, wyceny, uzgadniania terminów realizacji zamówienia oraz industrializacji zamówień.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne,
  • Co najmniej 3-letniego doświadczenia w branży stalowej (preferowane w sprzedaży elementów wypalanych),
  • Komunikatywności, samodzielności, orientacji na wyniki,
  • Wysoko rozwinięte zdolności organizacyjne, umiejętność pracy w zespole, znajomości procesów przetwórstwa stali,
  • Umiejętności czytania rysunku technicznego,
  • Bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego,
  • Znajomość języka angielskiego lub francuskiego będzie dodatkowym atutem,
  • Dyspozycyjności i gotowości do częstych wyjazdów służbowych (na terenie całego kraju oraz zagranicy),
  • Bardzo dobrej znajomości obsługi komputera (MS Office),
  • Prawo jazdy kat B.

Oferujemy

  • Pracę na pełny etat,
  • Możliwość kształtowania wizerunku i pozycji firmy na rynku,
  • Szkolenia,
  • Pracę w międzynarodowym środowisku.